6 Aralık 2021, Pazartesi

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

24 Kasım 2021, Çarşamba 09:31

TORBALI'DA CHP'YE SÜRPRİZ TRANSFER

Yeni yönetimin olumlu yankıları sürüyor
TORBALI'DA CHP'YE SÜRPRİZ TRANSFER

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir'in göreve başlamasıyla birlikte ilçede CHP'ye üye akını başlamıştı. Her gün parti binasında yeni üye kayıt yoğunluğu ile Başkan Demir'e gerçekleşen hayırlı olsun ziyareteri aralıksız sürüyor. Önceki gün ilçenin sevilen işadamlarından Maşallah Yalkalk da  aile üyeleri ile birlikte CHP'ye üye oldu. İlçe Başkanı Övünç Demir, Maşallah Yalkalk ve ailesine CHP rozeti taktı. 
Gelecek Partisi'nin Torbalı Kurucu İlçe Başkanı olan ancak daha sonra istifa eden Maşallah Yalkalk, Merhum Belediye Başkanı İsmail Uygur'un da yakın dostlarından biri olarak tanınıyordu. Yalkalk Ailesi'nin CHP'ye üye olması ilçe kamuoyunda en çok konuşulan konulardan biri oldu.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir, dün Demokrat Parti İlçe Yönetimi, İzmir - Torbalı Minibüsçülerini ve Torbalıspor'un taraftar gurubu olan Tepeköylüler'i makamında kabul etti. 

Demokrat Parti Torbalı İlçe Başkanı Mahmut Kömürcü yönetim kurulu üyeleri ile birlikte CHP İlçe Örgütü'nü ziyaret etti. Övünç Demir ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunan Mahmut Kömürcü, başarı dileklerini iletti.

İzmir - Torbalı minibüs hattı sahipleri de İlçe Başkanı Övünç Demir ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek başarı dilediler. Ziyarette ilçenin trafik ve şehir içi ulaşım sorunu konuşuldu. ,

BAŞKAN DEMİR'E TORBALISPOR ATKISI

Dün CHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarından biri de Tepeköylüler taraftar gurubu oldu. Torbalıspor'un taraftar gurubu olan Tepeköylüler, CHP İlçe Başkanı Övünç Demir'e Torbalıspor taraftar atkısı hediye edip hayırlı olsun temennisinde bulundular. Başkan Demir ise atkı için çok teşekkür ederek Torbalıspor'a 3. Lig yolunda başarılar diledi.