13 Haziran 2024, Perşembe

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

23 Mayıs 2023, Salı 11:32

TOBEDOSK, BADEMLİ ŞENLİĞİ'NE KATILDI

KOMŞUDAKİ ŞENLİĞE RENGİNİ KATTI

Torbalı Belediyesi Doğa Sporları Kulübü (TOBEDOSK) 20-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Küçük Menderes Havzasında yer alan komşu ilçemiz Ödemiş’in Bademli Mahallesi’nde düzenlenen 9. Bademli Dağcılık Şenliğine katıldı

Ödemiş Efe Dağcılık Kulübü’nün düzenlemiş olduğu 9. Bademli Dağcılık Şenliği’ne Ödemiş Belediyesi ve Efe Dağcılık Kulübünün davetlisi olarak Torbalı’yı temsilen TOBEDOSK'tan 50 kişi katılım sağladı. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in de katıldığı şenlikte TOBEDOSK üyeleri dağcılık sporu ve yapılan faaliyet hakkında istişare yaptı.

KAPUCU'DAN TEŞEKKÜR

Yapılan şenliklerle bölgenin tanıtıldığını dile getiren TOBEDOSK Başkanı Mustafa Kapucu “Bu tür şenlikler tanıtım açısından çok önemli. Yerel yöneticilerin bölgelerin tanıtılması adına dağcılık etkinliklerine katılmaları çok kıymetliydi. TOBEDOSK olarak Küçük Menderes Havzasında görülmesi gereken tarihi ve doğa güzelliklerin tanıtılması amacıyla kendi ilçemiz başta olmak üzere tüm bölgenin tanıtılmasına, doğa turizmine katkı sunmaya devam edeceğiz. Ev sahibi Efe Dağcılık Başkanı Sayın Mehmet Taşlı'ya, Ödemiş Belediye Başkanı Sayın Mehmet Eriş’e, şenliğe katılan tüm dağcı kulüplerine, emeği geçen herkes ile TOBEDOSK’un birbirinden kıymetli sporcu ve üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.