4 Aralık 2022, Pazar

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

17 Kasım 2022, Perşembe 09:57

CHP TORBALI YÖNETİMİNE 7 GÜN 24 SAAT YETMİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Yönetimi, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile birlikte gerçekleştirdiği saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Haftanın yedi günü sahada olan CHP Torbalı Örgütü'ne adeta 7 gün 24 saat yetmiyor. Merkez, kırsal ayırmaksızın Torbalı'nın 60 mahallesinde çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Yönetimi'nin hedefi, nüfusu 200 bini aşan Torbalı'da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak.

Alışılmış siyasi çalışmaların aksine saha çalışmalarını ev ev sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Yönetimi, gittiği mahallelerde her evi ziyaret edip vatandaşlarla tek tek sohbet ediyor. Bir yandan vatandaşların şikayetlerini dinleyip not alan CHP Torbalı Örgütü, bir yandan ise vatandaşların şikayetlerini çözüme ulaştırmak için Cumhuriyet Halk Partisi tarafından hazırlanan projeleri açıklayarak bu sorunların CHP iktidarı ile son bulacağını anlatıyor. Tüm vatandaşların ortak şikayetinin geçim derdi olduğu görülürken, artık çocuğuna mama almakta bile zorlanan vatandaşlara CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Hiç bir çocuk yatağa aç girmeyecek" sözü hatırlatılıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir ve ilçe örgütü tarafından gerçekleştirilen saha çalışmaları, Torbalı halkının gönlünde karşılık buluyor. Evlerinde ziyaret edilmekten ve samimi olarak dertlerinin dinlenilmesinden dolayı mutlu olan vatandaşların Cumhuriyet Halk Partisi'ne olan sevgisi artıyor. Öbek çalışmalarının geri dönüşü olarak Cumhuiyet Halk Partisi'nin üye sayısındaki artış da dikkat çekiyor.