17 Nisan 2024, Çarşamba

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

16 Mayıs 2023, Salı 10:38

CHP TORBALI, İKİNCİ TUR İÇİN KOLLARI SIVADI

"BİZ KAZANACAĞIZ"

CHP Torbalı, ikinci tur çalışmalarına başladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı’nın seçilmesi için ikinci tur oylaması yapılması kararının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü, kolları sıvadı. CHP İlçe Başkanı Demir, çalışmalara başladıklarını dün yaptığı sosyal medya paylaşımıyla duyurdu

Türkiye’nin kader seçimi olarak adlandırılan 14 Mayıs seçimleri geride kaldı. Sandıklardan çıkan sonuca göre Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yer alacak 28’inci Dönem Milletvekilleri belli olurken, Türkiye Cumhuriyeti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı adayının belirlenmesi hiçbir adayın yüzde 50’yi geçememesi nedeniyle ikinci tura kaldığı dün Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklandı. 28 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan ikinci tur öncesi Torbalı’da Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü çalışmalarına ara vermeden devam edecek. Dün sosyal medyadan bir paylaşım yapan CHP Torbalı İlçe Örgütü ve İlçe Başkanı Övünç Demir sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yaptılar.

“GELİYOR GELMEKTE OLAN”

Seçimin ikinci turu için oldukça yüksek bir motivasyona sahip olduklarını açıklayan Demir, yaptığı sosyal medya paylaşımında “Biz kendimize güveniyoruz! Moralimiz de motivasyonumuz da gayet yüksek! Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı olana kadar uyumayacağız, acıkmayacağız, susamayacağız ve yorulmayacağız! Çünkü biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz! Geliyor gelmekte olan” ifadelerini kullandı.