22 Ekim 2021, Cuma

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

12 Ekim 2021, Salı 11:56

TORBALISPOR MORAL KAHVALTISINDA BULUŞTU

Bölgesel Amatör Lig'in başlamasına sayılı günler kala temsilcimiz Torbalıspor, kahvaltıda buluştu. Torbalıspor yönetimi ve futbolcuların buluştuğu kahvaltı etkinliğine ilçenin gazete muhabirleri de katıldı. Yüzlerin güldüğü kahvaltı masasında futbolcuların moral ve motivasyonunun yüksek olduğu görüldü.


Kahvaltının ardından ilk sözü Torbalıspor'un takım kaptanı Murat Paslıyer alarak destekleri için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Takım adına konuşan Kaptan Murat Paslıyer, "Bizlere bu kulüpte bir aile ortamı hissettiren ve moralimizi yüksek tutan yönetimimize çok teşekkür ederiz. Bizler değerli bir kulüpte olduğumuzun farkındayız ve gerekli takım ruhuna sahibiz. Bu takım ruhunu sahaya koymak ve başarıya ulaşmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız" dedi.

Torbalıspor Kulüp Başkan Yardımcısı Fatih Erkut ise "Bu yıl iyi bir takım kurduğumuza inanıyoruz. Takımın başında da tecrübeli ve başarılı bir teknik direktör var. Kulüp yönetiminin bu takımdan beklentisi, daima mücadele etmesidir. Futbol da yenmekte var yenilmekte, ama önemli olan mücadele etmektir. Futbolcularımız sahada gerçek anlamda mücadele ederse, yenilgi hoşgörülebilir. Torbalıspor 3. Lig'de çok mücadele etti, 2. Lig'in eşiğinden döndü. Yeri geldi Süper Amatör Lig'e düşüp ertesi sene yeniden Bölgesel Amatör Lig'e yükseldi ama hep mücadele etti. Mücadele etmediği tek sozonda ise en yakın rakibine 12 puan fark atarak liderlik koltuğuna ulaştığı ligde mücadeleyi bırakıp şampiyonluğu teslim etti. Bu yüzden biz sizden daima mücadele bekliyoruz" ifadelerinde bulundu.

Son olarak söz alan Torbalıspor Basın Sözcüsü Batuhan Arslan iyi bir sezon dileyerek "Öncelikle sonuç ne olursa olsun güzel bir sozon diliyorum. Sakatlıkların olmadığı, fair play ruhunun ön plana çıktığı bir sezon diliyorum. Futbolcularımızın ellerinden gelenin en iyisini yapacağına ve taraftarlarımızın Torbalıspor'un maçlarını izlerken büyük keyif alacağına inanıyorum. Herkes elinden geleni yaptığında yolun sonu şampiyonluk olacaktır" dedi.