12 Ağustos 2020, Çarşamba

Son Güncelleme: Bugün

Spor

4 Ağustos 2017, Cuma 09:28

TORBALI’DA YETİŞTİLER DEFANSI KAPTILAR

Torbalı’da yaptığı alt yapı yatırımlarıyla dikkat çeken Altınordu bir futbol fabrikası gibi çalışıyor. Torbalı’da yetişen gençlerin her gün yeni, bir başarı haberi geliyor.

Torbalı’da yaptığı alt yapı yatırımlarıyla dikkat çeken Altınordu bir futbol fabrikası gibi çalışıyor. Torbalı’da yetişen gençlerin her gün yeni, bir başarı haberi geliyor..Altınordu'da yeni sezonda defansın ortasında görev alacak 4 stoper, 18 yaş ortalamasıyla ligin en genç savunma hattını oluşturacak.

TORBALI’DA YETİŞTİLER

Kırmızı lacivertlilerde altyapıdan yetişen Yusuf Yalçın Arslan, Recep Yemişçi, Seydi Kayasoy ve Şahan Akyüz teknik heyetin gözüne girmek için büyük bir forma savaşı veriyor. Yusuf ve Seydi 19 yaşında, Recep 18 yaşında olmasına rağmen kurmaylara güven verirken, bu sezon A takıma yükselen henüz 17 yaşındaki Şahan ise defansın en genç futbolcusu oldu.

GENÇLERE EMANET ETTİK

Savunmaya takviye yapmayı düşünmediklerini belirten Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, yeni sezonda defansı gençlere emanet ettiklerini söyledi. Dört oyuncunun da kendi yaş gruplarında milli takım formasını giydiğinin altını çizen Eroğlu, "Onların enerjileri takıma olumlu yansıyacak. Futbolcularımıza güvenimiz her zaman tam" dedi. 4 genç defans oyuncusu takımı katkı sağlayarak başarılı olmayı hedeflediklerini ve ilerleyen yıllarda Çağlar Söyüncü gibi Avrupa'da forma giymek istediklerini ifade etti.