21 Ekim 2021, Perşembe

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

12 Ekim 2021, Salı 09:13

ŞANLIURFA B.BELEDİYE BAŞKANINDAN TORBALI'YA ZİYARET

Şanlıurfa Tanıtım Günleri etkinliği nedeniyle İzmir'de bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, dün akşam Torbalı'ya gelerek ilçemizi ziyaret etti. Torbalı Siverekliler Derneği'ne gelen Başkan Beyazgül ve beraberindeki heyet, burada hemşerileriyle buluştu. 

BURASI İKİNCİ VATANIMIZ

Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı Bahri Ağırtaş, ziyarette yaptığı açıklamada “Çok değerli başkanlarım ilçemize hoş geldiniz. Değerli başkanım Torbalı’ya yapmış olduğunuz ziyaret için çok teşekkür ederim. Biz Torbalı’da doğulusuyla batılısıyla kardeşçe yaşıyoruz.  Urfalılar olarak Torbalı’ya maddi ve manevi anlamda çok güzel katkılar sunuyoruz. Buraya hizmet etmemiz bizim için çok önemli. Çünkü burası ikinci vatanımız” ifadelerini kullandı.

SİZ BURADA YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptığı açıklamada “Hepinizi selamlıyorum. Herkese çok teşekkür ederim. Bizi çok güzel ağırladınız. Davullarla zurnalarla. Karşılama için çok teşekkür ederim.  Sizler buraya gelerek bir arada yaşamının şartlarını yerine getirmişsiniz. Bizim buraya geliş amacımız hemşehrilerimizin yalnız olmadığını hissetmesi içindir. Siz burada yalnız değilsiniz. Bütün Urfa arkanızda. Urfa’nın kültürünü tanıtmasına gerek yok. Zaten bütün dünya Urfa’nın kültürünü biliyor. Biz sizlerle beraber olabilmek için geldik. Tekrardan misafirperverliğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.