10 Ağustos 2020, Pazartesi

Son Güncelleme: Bugün

Politika

13 Ekim 2017, Cuma 08:59

MECLİSTE MİNİ İZMİR ZİRVESİ YAPTILAR

AK Parti İzmir Milletvekilleri, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ başkanlığında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi.

AK Parti İzmir Milletvekilleri, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ başkanlığında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi. Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Dağ başkanlığında bir araya gelen İzmir milletvekilleri Nükhet Hotar, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli ve Atila Kaya başta İzmir olmak üzere genel kurul ve meclis çalışmalarını ele aldı. Her ay düzenli olarak toplandıklarını belirten AK Parti İzmir Milletvekili Atila Kaya, “Genel değerlendirmelerimizi yaptık. Sürekli yaptığımız rutin toplantılardan biriydi. Özel bir toplantı değildi. İzmir, meclis çalışmaları gibi konuları konuşup bilgi alışverişi ve istişarelerde bulunduk” dedi.

DEĞERLENDİRMEDE BULUNDULAR

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli de, toplantıda İzmir ve ülkenin genel durumu hakkında konuştuklarını, istişarede bulunduklarını belirterek, düzenli olarak bir araya gelerek yaptıkları toplantılarla bilgi tazelediklerini, yapılacakları planladıklarını söyledi. AK Partili bir diğer İzmir Milletvekili Nükhet Hotar da, düzenli olarak yaptıkları toplantıların bilgilendirme ve planlama amaçlı olduğunu ve verimli geçtiğini belirtti