25 Mayıs 2020, Pazartesi

Son Güncelleme: Bugün

Kültür/Sanat

17 Ağustos 2017, Perşembe 08:35

KUŞADASI KİTAP FUARINDA TORBALI'YI TEMSİL EDİYOR

Kuşadası Belediyesi 4. Geleneksel Kitap ve Edebiyat Günleri devam ediyor. Kitap günlerinde Torbalı'yı Torbalı'nın yakından tanıdığı emekli öğretmen yazar Atiye Tümüklü temsil ediyor.

Kuşadası Belediyesi 4. Geleneksel Kitap ve Edebiyat Günleri devam ediyor. Kitap günlerinde Torbalı'yı Torbalı'nın yakından tanıdığı emekli öğretmen yazar Atiye Tümüklü temsil ediyor. Tümüklü Kadın yazarlar yayınevi tarafından yayınlanan kitaplarını imzalayarak okuyucularla sohbet ediyor. Torbalı'da Yerel gazetelerde yazarlık da yapan Tümüklü'nün yayınlanmış pek çok kitabı bulunuyor.

SÖYLEŞİLER PANELLER

28 yayınevi, 2 kitabevi, yerel yazarlar ve yayıncılık alanında faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin katılımı ile Atatürk Meydanı'nda sürmekte olan Kitap ve Edebiyat Günleri, edebiyatseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Kuşadası Belediyesi 4'üncü Geleneksel Kitap ve Edebiyat Günleri 19 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00'da İbramaki Sanat Galerisi'nde Murat Şahin'in konuşmacı olarak katılacağı "Yusuf Atılgan Üzerine" başlıklı bir söyleşi ile devam edecek. Kitap ve Edebiyat Günleri kapsamında,19 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00'da yazar Mine Söğüt, 20 Ağustos Pazar günü saat 20.00'da ise Mustafa Balbay, Nihan Ertem ve Prof. Dr. Emre Kongar, Atatürk Meydanı'nda kitaplarını okurları için imzalayacak