12 Temmuz 2020, Pazar

Son Güncelleme: Bugün

Politika

16 Mayıs 2017, Salı 08:38

KAÇAR ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ Mİ?

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı için daha önce adaylığını açıklayan Veli Kaçar, adaylıktan çekildi. Kaçar, adaylıktan çekildiğini, sosyal medya hesabından duyurdu.

Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı için daha önce adaylığını açıklayan Veli Kaçar, adaylıktan çekildi. Kaçar, adaylıktan çekildiğini, sosyal medya hesabından duyurdu. Ülkücü camiada oldukça sevilen biri olan hayırsever işadamı Veli Kaçar’ın adaylığı MHP seçmeni içinde heyecan yaratmıştı. Kaçar’ın adaylıktan çekilmesi ise üzüntüye neden oldu. Kaçar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin takdiri ile adaylıktan çekildiğini duyurdu.

GENEL BAŞKAN İSTEDİ

Veli Kaçar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu günlerde, Torbalı'mızda herkesi kucaklamak için, birşeyler yapmak için çıktığımız bu yolda 10.05.17 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanlığına aday oldum.Geçirdiğim bu süre zarfında yapılan istişareler ve Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli Beyin takdiri doğrultusunda Mhp Torbalı İlçe Başkanlığından çekiliyorum”

LİSTEDE İSMİ YOK

Açıklamasında delege listesine isminin yazılmadığını da belirten Kaçar “Ancak şunu da belirtmek istiyorum ki ;delege listeleri açıklandıktan sonra listede ismimin olmayışı da yıllarını bu davaya vermiş biri olarak beni büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır.Dava bakidir.Takdir böyledir.Bu süre zarfında desteğini esirgemeyen ,canı pahasına mücadele eden, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun, haklarınızı helal edin.Allah'a emanet olun” ifadelerine yer verdi. HASAN DEMİR