15 Ağustos 2020, Cumartesi

Son Güncelleme: Bugün

Politika

25 Şubat 2017, Cumartesi 08:48

İZMİR'DEN BAŞBAKAN'A ÖZEL ' EVET ' PANKARTI

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, bugün Ankara'da referandum kampanyasını resmen başlatacak. İzmir milletvekili olan Başbakan Yıldırım için teşkilat özel pankart hazırladı. Pankartların birinde "Sayın Başbakanım İzmir hakkınızı Evet ile ödeyecek" diye yazdı.

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, bugün Ankara'da referandum kampanyasını resmen başlatacak. İzmir milletvekili olan Başbakan Yıldırım için teşkilat özel pankart hazırladı. Pankartların birinde "Sayın Başbakanım İzmir hakkınızı Evet ile ödeyecek" diye yazdı.AK Parti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kamyanya Tanıtım Toplantısı'nı bugün saat 11.00'da Ankara Arena Spor Salonu'nda yapacak. İzmir'den milletvekili seçilen Başbakan için teşkilat özel çalışma yaptı. AK Parti İzmir İl Başkanlığı 44 kişilik 55 otobüs kaldıracak. İzmir teşkilatı salona da damga vurmaya hazırlanıyor. Arena'nın duvarlarına özel mesajların yazılı olduğu pankartlar asıldı.

ÖZEL PANKARTLAR HAZIRLANDI

Pankartlarda "İzmir senin uğurun sen İzmir'in gururusun", " İzmir'in sevdasını bilmek gerek söz konusu vatansa tabiki evet", "Mesele memleket olunca teferruat olur siyaset. İzmir'in kararı net evet", "Sayın Başbakanım İzmir hakkınızı Evet ile ödeyecek" diye yazıldı.