11 Ağustos 2020, Salı

Son Güncelleme: Bugün

Spor

31 Ekim 2017, Salı 10:54

HOLLANDALI ÜNLÜ ANTRENÖR TORBALI'YA GELDİ

HOLLANDA'nın altyapısıyla ünlü kulüplerinden PSV Eindhoven'ın baş scoutu (oyuncu izleme antrenörü) Roland Vroomans, Torbalı'da bulunan Altınordu'nun tesislerine gelerek altyapı antrenörlerine sunum yaptı

HOLLANDA'nın altyapısıyla ünlü kulüplerinden PSV Eindhoven'ın baş scoutu (oyuncu izleme antrenörü) Roland Vroomans, Torbalı'da bulunan Altınordu'nun tesislerine gelerek altyapı antrenörlerine sunum yaptı. PSV Eindhoven'ın altyapı sistemi hakkında detaylı bilgiler aktaran Vroomans, oyuncu izleme biriminin amaçları, izlediği yol ve politikanın yanı sıra kulübün bu sisteme bakış açısı ve organizasyon yapısını anlattı.

YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

U16 Bölgesel Gelişim Ligi'nde oynanan Altınordu-Denizlispor maçını da izleyen Vromans, "İzlediğim turnuvalara katılan Altınordu takımlarıyla ilgili Başkan Seyit Mehmet Özkan'a daha önce raporlar vermiştim. Buradaki tüm oyuncuları dikkatli bir gözle yakından takip ediyoruz. Altınordulu oyuncuların kariyerindeki bir sonraki adımın PSV Eindhoven olması ilgi çekici bir iş birliği yaratacaktır. İzmir'e sadece PSV'yi anlatmak için değil, Altınordu'yu da daha yakından tanımak için geldim. Altınordu tesisleri ve organizasyon yapısı ile bu iş birliğini uzun yıllar sürdürecek standartlara sahip" dedi.