23 Mayıs 2019, Perşembe

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

14 Mart 2019, Perşembe 13:25

EYT MİTİNGİNE İZİN ÇIKTI HEDEF 1 MİLYON KİŞİ

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) vatandaşlar seslerini duyurmak adına çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kapsamda İstanbul'da büyük bir miting düzenleme hazırlığındalar. Bunun için yasal izinlerini alan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği, konuya dair de açıklamalarda bulundu.

EYT BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında EYT Büyük İstanbul Mitingi için tüm yasal izinlerin alındığını açıkladı. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için düzenlenecek mitingin 17 Mart Pazar günü saat 15.00 ile 17.00 arasında düzenleneceğini açıklayan EYT SYDD Başkanı Gönül Boran bir milyon kişinin bu mitinge katılmasını beklediklerini ifade etti.

TORBALI'DAN DA KATILIM OLACAK

EYT'lilerin Ankara'da yaptığı kalabalık eyleme Torbalı'dan yoğun katılım olmuştu. Torbalı'dan otobüslerle Ankara'ya giden Torbalılı EYT'lilerin İstanbul'daki dev miting içinde katılım hazırlığında olduğu ve yine otobüslerle mitinge gitmesi bekleniyor.