22 Temmuz 2018, Pazar

Son Güncelleme: Bugün

Gündem

12 Ekim 2017, Perşembe 08:14

ARANAN ÇOCUK TACİZCİSİ YAKALANDI LİNÇTEN POLİS ZOR KURTARDI

Kendisini spor hocası olarak tanıtan ve okul çevrelerinde küçük çocukları taciz ettiği iddia edilen cezaevi firarısı Erman A., bugün sahte kimlikle yakalandı. İzmir'de bir süredir veliler tacizci nedeniyle diken üstündeydi. Kendisini spor hocası olarak tanıtıp, küçük yaştaki çocukları taciz eden Erman A.'yı, teknik ve fiziki takip sonucu bugün yakalayarak gözaltına aldı. Cezaevi firarisi olduğu öğrenilen ve üzerinde başkası adına hazırlanmış sahte kimlik çıkan Erman A.'nın 10 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı.  

HALKTAN TACİZ ŞÜPHELİSİNE TEPKİ

Kendisini spor hocası olarak tanıttığı ve okul çevrelerinde küçük çocuklarla konuşarak onları taciz etmeye çalıştığı iddiasıyla yakalanıp gözaltına alınan 33 yaşındaki Erman A., Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde yapılan sağlık kohntrollerinin ardından sorgulanmak üzere Bozyaka'daki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bu arada sosyal medyada Erman A.'nın yakalanma anına ilişkin görüntüler paylaşıldı. Görüntülerde Erman A.'nın Bayraklı Çiçek Mahallesi'nde saklandığı evde yakalanırken mahalle sakinleri tarafından dövülmeye çalışıldığı görülüyor.